Postupové přehlídky

Postupové přehlídky MEZZOCHORI 2020

12. celostátní přehlídky středoškolských pěveckých sborů

Vzhledem k prodloužení mimořádných opatření v roce 2020 neproběhnou postupové přehlídky pro středoškolské pěvecké sbory.

V letošním roce se sbory mohou přihlásit rovnou na celostátní přehlídku MEZZOCHORI (6.-8. listopadu 2020, Hradec Králové). Více informací a přihláška zde: https://www.nipos.cz/prihlaska/

 

NIPOS-ARTAMA pořádá během března a dubna ve spolupráci s místními pořadateli celkem 10 postupových přehlídek. Sbory se mohou přihlásit na postupovou přehlídku ve svém kraji. Pokud by se jim termín ze závažných důvodů nehodil, mohou se po konzultaci s pořadateli zúčastnit postupové přehlídky v jiném kraji. Sbory z krajů, kde postupová přehlídka není vyhlášena (Jihočeský, Zlínský a Pardubický), se přihlásí na dostupnou přehlídku v některém z ostatních krajů.

Sbory hodnotí na postupových přehlídkách tříčlenná odborná porota, která může udělit pásmové hodnocení (zlaté, stříbrné, bronzové), diplom za účast a případně také zvláštní ocenění.

Na každé postupové přehlídce doporučí odborná porota nejlepší sbory na celostátní přehlídku MEZZOCHORI, která se koná již tradičně v listopadu v Hradci Králové. Po kompletaci výsledků a doporučení ze všech postupových přehlídek provede definitivní výběr sborů včetně náhradníků programová rada celostátní přehlídky nejpozději do 31. května.

PLZEŇSKÝ KRAJ
Rokycany
22. dubna – bude upřesněno
Kontakt: Alena Vimrová, ZUŠ Rokycany, Jiráskova 181, 337 01 Rokycany,
tel.: 371 724 761, e-mail: a.vimrova@centrum.cz

MĚSTO PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ
Praha
červen (bude upřesněno)
Kontakt: Jitka Kmentová, Marie Feuersteinová, Gymnázium, Na Zatlance 11, 150 00 Praha 5
tel: 226 802 622, e-mail: jitka.kmentova@zatlanka.czmarie.feuersteinova@zatlanka.cz

KRÁLOVEHRADECKÝ KRAJ
Hradec Králové
bude upřesněno
Kontakt: Andrea Moličová, IMPULS Hradec Králové, centrum podpory uměleckých aktivit, Tomkova 139, 500 02 Hradec Králové
tel.: 723 627 790, e-mail: divadlo@impulshk.cz, www.impulshk.cz

OLOMOUCKÝ KRAJ
Uničov
bude upřesněno
Kontakt: Gabriela Outratová, Městské kulturní zařízení Uničov, Moravské nám. 1143, 783 91 Uničov
tel.: 585 054 060, 730 524 799, e-mail: outratova@mkzunicov.cz
informace: www.mkzunicov.cz

JIHOMORAVSKÝ KRAJ
Brno
29. dubna 2020 (bude upřesněno)
Kontakt: Marie Řídká, Banskobystrická 663/153, 621 00 Brno
tel.: 602 567 443, e-mail: kppjmk@seznam.cz, www.kppjmk.cz

ÚSTECKÝ KRAJ
Litoměřice
bude upřesněno
Kontakt: Václav Hanč, ZŠ Litoměřice, Boženy Němcové 2, 412 01 Litoměřice
tel.: 416 735 797, 731 106 347, e-mail: vaclav.hanc@skolabn.cz

KARLOVARSKÝ KRAJ
Horní Slavkov
bude upřesněno
Kontakt: Jan Zapf, ZUŠ Horní Slavkov, Školní náměstí 214, 357 31 Horní Slavkov
tel.: 725958888, e-mail: jzapf@zushslavkov.cz

KRAJ VYSOČINA
Bystřice nad Pernštejnem
bude upřesněno
Kontakt: Inka Pospíšilová, ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem, Nádražní 1300, 593 01 Bystřice n. P.
tel.: 605 580 901, e-mail: inkaposp@seznam.cz

LIBERECKÝ KRAJ
Jablonec nad Nisou
bude upřesněno
Kontakt: Pavel Žur, Naďa Mrklasová, Kruh přátel DPS Vrabčáci, z. s., ZŠ Mozartova 24, 466 04 Jablonec nad Nisou
tel.: 483 310 079, e-mail: mrklasova@divadlojablonec.cz

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Ostrava
červen (bude upřesněno)
Kontakt: Lenka Velikovská, Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, 700 30 Ostrava-Zábřeh
tel.: 773 981 622, e-mail: CPSPS@seznam.cz

MEZZOCHORI 2019

11. celostátní přehlídka středoškolských pěveckých sborů

Sbory postupující na celostátní přehlídku

I. kategorie (abecedně):

  1. Armonia, ZUŠ Rokycany, Alena Vimrová
  2. Artep, Gymnázium a obchodní akademie, Orlová, Petra Rašíková
  3. Besharmonie, Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha, Libor Sládek
  4. Gybon, Gymnázium Boženy Němcové a Hudební mládež Hradec Králové, Jaromír Schejbal
  5. Pěvecký sbor Gymnázia Havířov, Sylva Mokrošová
  6. N.T.C., Gymnázium Rumburk, Michal Jániš
  7. Puellae et pueri, Beskydské divadlo, Nový Jičín, Karel Dostál
  8. Pueri gaudentes – mužská část, ZUŠ Šimáčkova, Praha, Libor Sládek
  9. Re-canto, ZUŠ Vyškov, Aleš Musil
  10. Sušický dětský sbor, ZUŠ Sušice, Josef Baierl, Jan Pelech

Náhradníci v pořadí:

  1. Harmonie ladies, ZŠ Školní, Velké Meziříčí, Olga Ubrová, Andrea Svobodová
  2. Altitudo, Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Miloslava Čechlovská, Daniel Hutař
  3. Cum amore, Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec Zuzana Kubelková
  4. Hudební sdružení Gymnázium Jihlava, Dagmar Němečková  

II. kategorie (abecedně):

  1. Alejsbor, Gymnázium Praha 6, Nad Alejí, Helena Brdičková
  2. Pěvecký sbor Jiráskova gymnázia, Náchod, Vlastimil Čejp
  3. Proměny, ZUŠ Svitavy, Dana Pražáková
  4. Tutti Pazzi, Gymnázium Lovosice, Jozefína Štěpánová
  5. Unique Rokycany, Gymnázium a SOŠ Rokycany, Vladana Poláčková

Náhradníci v pořadí:

  1. Syrinx, Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí, Jan Lukša, Dan Lokaj
  2. SPS Gymnázia J. Škody, Přerov, Věra Oščádalová
  3. Colours of GTU, Gymnázium Trutnov, Vojtěch Kábrt

Výsledky postupových přehlídek

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Bystřice nad Pernštejnem, 21. 3. 2019

Porota: Michal Jančík – předseda poroty, Vladimír Jindra, Michaela Králová

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Harmonie Ladies, sbormistryně Olga Ubrová a Andrea Svobodová
Zvláštní cena za příkladnou interakci mezi sborem a sbormistryní

 

Puellae et Pueri, sbormistr Karel Dostál

 
Stříbrné pásmo

Hudební sdružení Gymnázia Jihlava, sbormistryně Dagmar Němečková

 

Kategorie II.

Zlaté pásmo

Sextet +, sbormistr Karel Dostál

Zvláštní cena za přesvědčivé provedení skotského tradicionálu (arr. Jonathan Quick – Loch Lomon)

 

Stříbrné pásmo

Harmonie, sbormistryně Olga Ubrová a Andrea Svobodová

Cantamus omnes mini, sbormistryně Marta Kočíková

 

Výsledky Bystřice ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Praha, 26. 3. 2019

Porota: Vít Novotný – předseda poroty, Petra Rašíková, Miloslava Vítková

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Pueri gaudentes – mužská část, sbormistr Libor Sládek
Besharmonie, sbormistr Libor Sládek

 
Stříbrné pásmo

Dívčí pěvecký sbor OA a SPgŠ Beroun, sbormistryně Martina Hanslová

 

Kategorie II.

Zlaté pásmo

Alejsbor, sbormistryně Helena Brdičková

 
Stříbrné pásmo

Josef, sbormistryně Michaela Ditrichová a Zsófia Moravcsíková

 
Bronzové pásmo

EMU Vocale, sbormistryně Jana Lindová

 

Výsledky Praha ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Rokycany, 3. 4. 2019

Porota: Josef Brabenec – předseda poroty, Zdeněk Vimr, Marie Nováková, Michaela Králová

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Sušický dětský sbor, sbormistři Josef Baierl a Jan Pelech

 

Armonia, sbormistryně Alena Vimrová

 

Kategorie II.

Zlaté pásmo

Sušický dětský sbor (dívčí sbor), sbormistryně Andrea Sušilová

 

Unique Rokycany, sbormistryně Vladana Poláčková

 
Stříbrné pásmo

Chlapi SDS, sbormistr Josef Baierl

 

Pěvecký sbor GLP, sbormistryně Miriam Sudková

 

Výsledky Rokycany ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Brno, 4. 4. 2019

Porota: Katarína Duchoňová – předseda poroty, Karel Štrégl, Tomáš Stanček

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Re-canto, sbormistr Aleš Musil

 
Stříbrné pásmo

Polyfonia, sbormistři Kristýna Dobešová a Ladislav Straka

 

Pěvecký sbor Gymnázia Křenová, sbormistryně Veronika Waldhansová

 

Výsledky Brno ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Litoměřice, 5. 4. 2019

Porota: Jiří Slovík – předseda poroty, Jan Pirner, Miloslava Vítková

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

N.T.C., sbormistr Michal Jániš

 

Kategorie II.

Zlaté pásmo

Tutti Pazzi, sbormistryně Jozefína Štěpánová

 
Stříbrné pásmo

Canzonetta, sbormistryně Květuše Martínková

 

Výsledky Litoměřice ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Jablonec nad Nisou, 9. 4. 2019

Porota: Václav Brádle – předseda poroty, Zuzana Kacafírková, Pavel Žur

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Altitudo, sbormistři Miloslava Čechlovská a Daniel Hutař
Zvláštní cena za klavírní doprovod Vilému Valkounovi

 

Cum amore, sbormistryně Zuzana Kubelková

Zvláštní cena za acappellový program

 

Výsledky Jablonec ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Hradec Králové, 16. 4. 2019

Porota: Karel Štrégl – předseda poroty, Lucie Gregorovič Fárová, Barbora Hanslianová

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Gybon, sbormistr Jaromír Schejbal

 

Kategorie II.

Zlaté pásmo

Pěvecký sbor Jiráskova gymnázia, sbormistr Vlastimil Čejp

Proměny, sbormistryně Dana Pražáková

Svitavský sbor, sbormistryně Dana Pražáková

 
Stříbrné pásmo

Colours of GTU, sbormistr Vojtěch Kábrt

 
Bronzové pásmo

Musica Viva, sbormistryně Věra Vlčková

 

Výsledky Hradec ke stažení v pdf

POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA 11. CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY
STŘEDOŠKOLSKÝCH PĚVECKÝCH SBORŮ

Ostrava, 17. 4. 2019

Porota: Jurij Galatenko – předseda poroty, Tomáš Stanček, Zdeněk Ševčík

 

VÝSLEDKY

Kategorie I.

Zlaté pásmo

Artep, sbormistryně Petra Rašíková

Zvláštní cena za provedení skladby Noemi Savkové Vlasy země


Pěvecký sbor Gymnázia Havířov, sbormistryně Sylva Mokrošová


Garrendo, sbormistryně Ivana Klvaňová

 

Kategorie II.

Zlaté pásmo

Choir van GOH, sbormistr Lukáš Marek

PS Syrinx, sbormistři Jan Lukša a Dan Lokaj
Zvláštní cena za provedení skladby Dana Lokaje Syrinx medley no.1

 
Stříbrné pásmo

SPS Gymnázia J. Škody, sbormistryně Věra Oščádalová

 

Výsledky Ostrava ke stažení v pdf

Historie výsledků postupových přehlídek

2018

Kategorie I. (mužská)

Pueri gaudentes, ZUŠ Šimáčkova, Praha, Libor Sládek

Kategorie I. (dívčí)

Palora, Gymnázium Jana Opletala, Litovel, Marcela Barvířová

Choir van GOH, Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava, Olga Blažková, Lukáš Marek

Kategorie I. (smíšená)

Pěvecký sbor Gymnázia Havířov, Gymnázium Havířov – město, Sylva Mokrošová

Re-canto, ZUŠ Vyškov, Aleš Musil

Smíšený pěvecký sbor Konzervatoře Kroměříž, Konzervatoř Kroměříž, Lenka Polášková

Harmonie, ZŠ Školní, Velké Meziříčí, Olga Ubrová, Andrea Svobodová

PS Gymnázia Strakonice, Gymnázium Strakonice, Marcela Miková 

Besharmonie, Gymnázium Nad Kavalírkou, Praha, Libor Sládek

SMoG, Podkrušnohorské gymnázium Most, Dana Řepová

Kategorie II.

Amabile, SOŠPg, Nová Paka, Alena Matějovská

Harmonie Ladies, ZŠ Školní, Velké Meziříčí, Olga Ubrová, Andrea Svobodová 

N.T.C., Gymnázium Rumburk, Michal Jániš

GLP Plzeň, Gymnázium Luďka Pika Plzeň, Miriam Sudková

Canzonetta, Gymnázium Teplice, Květuše Martínková

Náhradníci v pořadí: 

Pěvecký sbor Gymnázia Velké Meziříčí, Gymnázium Velké Meziříčí, Markéta Rosová Prudíková

Armonia Rokycany, ZUŠ Rokycany, Alena Vimrová, Jan Fraus

Syrinx, Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí, Jan Lukša

Colours of GTU, Gymnázium Trutnov, Vojtěch Kábrt

Pěvecký sbor Gymnázia Na Zatlance, Gymnázium Na Zatlance, Praha, Jana Lindová

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Obsah záložky
Obsah záložky
Obsah záložky
Obsah záložky
Obsah záložky
Obsah záložky
Obsah záložky
Obsah záložky

2017

I. kategorie – soutěžní s povinnou skladbou

Páni kluci, Litoměřice (Václav Hanč)

Basové G, Valašské Meziříčí (Jana Krcháková)

Collegium Iuvenum, Český Těšín (Leszek Kalina)

Unique Rokycany (Vladana Poláčková)

Armonia, Rokycany (Alena Vimrová)

Artep, Orlová (Petra Rašíková)

Harmonie Ladies, Velké Meziříčí (Olga Ubrová)

 

II. kategorie – nesoutěžní bez povinné skladby

Punkt, Praha (Alena Jelínková)

ŠnaBes, Praha (Libor Sládek)

N. T. C. Gymnázium Rumburk (Kateřina Müllerová)

Pěvecký sbor Gymnázia Strakonice (Marcela Miková)

Pueri gaudentes – mužská část, Praha (Libor Sládek)

KS Non-Crew-Ch, Frýdlant nad Ostravicí (Jan Lukša)

PS Jiráskova gymnázia, Náchod (Vlastimil Čejp)

 

Náhradníci

SMoG, Most (Dana Řepová)

PS Gymnázia Luďka Pika, Plzeň (Miriam Sudková)

PS ZUŠ Vyškov (Aleš Musil)

Harmonie, Velké Meziříčí (Olga Ubrová)

DPS SPgŠ a OA Beroun, Beroun (Martina Hanslová)

24.3. 2017, Porota:

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

Punkt

Pražská konzervatoř

Alena Jelínková

II.

Zlaté
návrh na postup
zvláštní cena za nejlepší výkon přehlídky

Pueri gaudentes -mužská část

ZUŠ Šimáčkova, Praha

Libor Sládek

I.

Zlaté
návrh na postup
zvláštní cena za dramaturgii

Šnabes

Praha

Libor Sládek

II.

Zlaté
návrh na postup

DPS SPgŠ a OA Beroun

SPgŠ a OA Beroun

Martina Hanslová

II.

Stříbrné

Columbella

Gymnázium Oty Pavla, Praha

Michaela Šreinová

II.

Stříbrné
zvláštní cena za klavírní doprovod

PS Gymnázia na Zatlance

Gymnázium Na Zatlance, Praha

Jana Pirnerová

II.

Bronzové

24.3. 2017, Porota: 

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

Harmonie 

 ZŠ  Školní, Velké Meziříčí 

 Olga Ubrová, Andrea Svobodová 

 II.

Zlaté

Harmonie Ladies

ZŠ  Školní, Velké Meziříčí

Olga Ubrová, Andrea Svobodová

 I.

Stříbrné

Cantamus Omnes

Gymnázium Bystřice n. P.

Marta Kočíková

 II.

 Čestné uznání 

25.3. 2017, Porota:

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

Karlovarský dívčí sbor 

 Střední pedagogická škola, gymnázium a VOŠ Karlovy Vary 

 Lada Duspivová 

  II.

 Stříbrné 

 

 

31.3. 2017, Porota:

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

 Páni kluci 

ZŠ B. Němcové, Litoměřice

Václav Hanč

I.

Zlaté
návrh na postup

N.T.C.

Gymnázium Rumburk

 Kateřina Müllerová 

II.

Zlaté
návrh na postup

SMoG

Podkrušnohorské gymnázium Most

Dana Řepová

I.

Stříbrné
náhradník na postup

 

 

31.3. 2017, Porota:

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

 PS Jiráskova gymnázia 

 Jiráskovo gymnázium, Náchod 

 Vlastimil Čejp 

II.

Zlaté
návrh na postup

 

31.3. 2017, Porota:

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

 PS Církevního gymnázia Německého řádu 

 Církevní gymnázium Německého řádu, Olomouc 

 Veronika Rajtr Pavlová 

 II.

 Bronzové 

4.4. 2017, Porota:

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

Armonia

ZUŠ Rokycany

Alena Vimrová

I.

Zlaté
návrh na postup
zvláštní cena za příkladné provedení povinné skladby

PS Gymnázia Strakonice

Gymnázium Strakonice

Marcela Miková

 II.

Zlaté
návrh na postup

PS Gymnázia Luďka Pika

Gymnázium Luďka Pika, Plzeň

Miriam Sudková

 II.

Zlaté
zvláštní cena za hlasovou kulturu sboru

Unique Rokycany

Gymnázium Rokycany

Vladana Poláčková

I.

Stříbrné
náhradník na postup

 

6.4. 2017, Porota:

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

PS ZUŠ Vyškov

ZUŠ Vyškov

Aleš Musil

II.

Stříbrné
náhradník na postup

PS Konzervatoře Brno

Konzervatoř Brno

Kamila Zenklová

 II.

Bronzové

 Cantamus omnes MINI 

 Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem 

Marta Kočíková

II.

Bronzové

GO

Gymnázium Otrokovice

Jakub Macek

II.

Čestné uznání

 

21.4. 2017, Porota:

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Kategorie

Pásmo

Basové G

Gymnázium F. Palackého, Valašské Meziříčí

Jana Krcháková

 I.

Zlaté
návrh na postup

SPS Collegium Iuvenum

Polské gymnázium J. Słowackého, Český Těšín

Leszek Kalina

 I.

Zlaté
návrh na postup

Artep

Gymnázium Orlová

Petra Rašíková

I.

Zlaté
návrh na postup

Non-Crew-Ch

Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí

Jan Lukša

 II.

Zlaté
návrh na postup

SPS Gymnázia J. Škody

 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov  Věra Oščádalová  II.  Stříbrné
náhradník na postup

Choir van GOH

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba  Lukáš Marek, Olga Blažková II.  Stříbrné

Pátečníci

 Gymnázium Ostrava-Zábřeh  Markéta Myšková, Petr Palička  II.  Stříbrné

2016

I. kategorie

 

PP

 název sboru

sbormistr

1

Praha

Pueri gaudentes – mužská část

Marek Rajnoch, Libor Sládek 

2

Praha

Pěvecký sbor Gymnázia Strakonice

Marcela Miková

3

Brno

Pěvecký sbor Stojanova gymnázia Velehrad

Filip Macek

4

Brno

Smíšený pěvecký sbor AVE

Jakub Macek

5

Hradec Králové  

Gybon, Gymnázium B. Němcové HK

Jaromír Schejbal

6

Rokycany

Armonia

Alena Vimrová

7

Ostrava

Puellae et pueri

Karel Dostál

8

Ostrava

Pěvecký sbor Gymnázia Havířov

Sylva Mokrošová

9

Třebíč

Harmonie, Velké Meziříčí

Olga Ubrová

10 

Teplice

SMoG, Podkrušnohorské gymnázium Most          

Dana Řepová

 

II. kategorie

11 

Teplice              

Canzonetta Gymnázium Teplice

Květuše Martínková

12

Teplice   

N. T. C. Gymnázium Rumburk

Kateřina Müllerová

13

Brno

Gloria cantate

Petra Glosr – Cvrkalová  

14

Třebíč

Pěvecký sbor Gymnázia Velké Meziříčí                       

Markéta Prudíková

 

Náhradníci

1

Praha

Dívčí pěvecký sbor SPgŠ a OA Beroun

Martina Hanslová

2

Ostrava

Pěvecký sbor Gymnázia Olgy Havlové

Olga Blažková

3

Uničov

Pěvecký sbor Církevního gymnázia Německého řádu  

Veronika Rajtr Pavlová 

4

Rokycany           

Unique Rokycany

Vladana Poláčková

5  

Teplice

Mazlíci GT *

Pavla Sedláková

1. 4. 2016

Porota: Luboš Hána – předseda poroty, Jurij Galatenko, Zuzana Kacafírková

 

Kategorie I.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

SMoG

Podkrušnohorské gymnázium Most

Dana Řepová

Zlaté

 

Kategorie II.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Canzonetta

Gymnázium Teplice

Květuše Martínková

Zlaté

Zvláštní cena za stylovou interpretaci ukrajinské lidové písně

N.T.C.

Gymnázium Rumburk

Kateřina Müllerová

Zlaté

Mazlíci GT

Gymnázium Teplice

Pavla Sedláková

Zlaté

Zvláštní cena za živé pojetí písně Hu vokýnka

7. 4. 2016

Porota: Josef Surovík – předseda poroty, Aleš Musil, Zuzana Kacafírková

 

Kategorie I.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

PS Stojanova gymnázia Velehrad

Stojanovo gymnázium Velehrad

Filip Macek

Zlaté

Smíšený pěvecký sbor AVE

Arcibiskupské gymnázium Kroměříž

Jakub Macek

Zlaté

 

Kategorie II.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Gloria cantate

 

Gymnázium Tišnov

Petr Glosr – Cvrkalová

Stříbrné
Zvláštní cena za příjemný hlasový projev

Cantamus omnes

 

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Marta Kočíková

Čestné uznání
Zvláštní cena za hlasový potenciál

 

9. 4. 2016

Porota: Vladislav Souček – předseda poroty, Marie Nováková, Josef Baierl, Zuzana Kacafírková

 

Kategorie I.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Armonia

ZUŠ Rokycany

Alena Vimrová

Zlaté
Zvláštní cena za dramaturgii soutěžního vystoupení

 

Kategorie II.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Unique Rokycany

Gymnázium Rokycany

Vladana Poláčková

Zlaté

 

15. 4. 2016

Porota: Tomáš Motýl  – předseda poroty, Vladimír Svozil, Zuzana Kacafírková

 

Kategorie II.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

PS Církevního gymnázia Německého řádu

Církevní gymnázium Německého řádu, Olomouc

Veronika Rajtr Pavlová

Stříbrné

19. 4. 2016  

Porota: Barbora Novotná – předseda poroty, Miloslava Vítková, Roman Michálek

 

Kategorie I.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Pueri gaudentes – mužská část

ZUŠ Šimáčkova, Praha

Marek Rajnoch

Zlaté

Marek Rajnoch získal zvláštní cenu za dirigentský výkon

Pěvecký sbor Gymnázia Strakonice

Gymnázium Strakonice

Marcela Miková

Zlaté

 

Kategorie II.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Dívčí pěvecký sbor SPgŠ a OA Beroun

SPgŠ a OA Beroun

Martina Hanslová

Stříbrné

Vocalissimo

Gymnázium Jana Keplera, Praha

Ann Nelsonová, Vojtěch Frey

Stříbrné

Pěvecký sbor Gymnázia Na Zatlance

Gymnázium Na Zatlance, Praha

Jana Pirnerová

Bronzové

 

19. 4. 2016 

Porota: Markéta Haluzíková – předseda poroty, Jurij Galatenko, Petra Rašíková

 

Kategorie I. 

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

SPS Puellae et Pueri

Gymnázium a SOŠ, Nový Jičín

Karel Dostál

Zlaté
Zvláštní cena za dramaturgii

Pěvecký sbor Gymnázia Havířov

Gymnázium Havířov -město

Sylva Mokrošová

Stříbrné
Dominika Staśová získala zvláštní cenu za sólový výkon.

 

Kategorie II.

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

PS Gymnázia Olgy Havlové

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba

Olga Blažková, Markéta Myšková

Stříbrné

Syrinx

Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí

Jan Lukša

Stříbrné

PS Gymnázia Jakuba Škody

Gymnázium Jakuba Škody, Přerov

Věra Oščádalová

Stříbrné

Pátečníci

Gymnázium Ostrava-Zábřeh

Petr Palička

Bronzové

 

22. 4. 2016  

Porota: Tomáš Židek – předseda poroty, Jiří Skopal, Karel Štrégl

 

I. kategorie

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Gybon

Gymnázium B. Němcové, Hradec Králové

Jaromír Schejbal

Zlaté

  

II. kategorie

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Kapa

Gymnázium Jaroslava Žáka Jaroměř

Pavla Pazderová

Stříbrné

 

22. 4. 2016  

Porota: Dana Foralová – předseda poroty, Eva Lojdová, Jan Pirner

 

Sbor

Škola, město

Sbormistr

Pásmo

Harmonie

ZŠ, Velké Meziříčí

Olga Ubrová

Zlaté
Zvláštní cena za dramaturgii 

PS Gymnázia Velké Meziříčí

Gymnázium Velké Meziříčí

Markéta Prudíková

Zlaté

 

2015

Kategorie I. – dívčí

Sbor   

Škola, město

  Sbormistr

 DPS Palora

 Gymnázium Jana Opletala, Litovel

 Marcela Barvířová

 

Kategorie I. – smíšená

 Hudební sdružení  Gymnázia  Jihlava

 Gymnázium Jihlava, Jana  Masaryka 1

 Dagmar Němečková

 PS Canzonetta

 Gymnázium Teplice

 Květuše Martínková

 Pěvecký sbor Gymnázia  Havířov

 Gymnázium, Havířov

 Sylva Mokrošová

 

Kategorie II.

 PS Církevního gymnázia  Německého řádu

 Církevní gymnázium Německého  řádu,  Olomouc

 Veronika Rajtr Pavlová

 Harmonie

 ZŠ, Velké Meziříčí

 Olga Ubrová

 SMoG

 Podkrušnohorské gymnázium Most

 Dana Řepová

 PS N.T.C.

 Gymnázium Rumburk

 Kateřina Müllerová

 Mazlíci GT

 Gymnázium Teplice

 Pavla Sedláková, Matouš  Pavlis, Richard Sedláček

 Musica viva

 Jiráskovo gymnázium, Náchod

 Věra Vlčková

 GLP Plzeň

 Gymnázium Luďka Pika Plzeň

 Miriam Sudková

 Dívčí pěvecký sbor SPgŠ  a OA  Beroun

 SPgŠ a OA Beroun

 Martina Hanslová

 Garrendo

 Gymnázium, Frenštát pod  Radhoštěm

 Ivana Klvaňová, Jakub  Gabriel Rajnoch

 Syrinx

 Gymnázium, Frýdlant nad Ostravicí

 Jan Lukša

 PS Gymnázia Rokycany

 Gymnázium Rokycany

 Vladana Poláčková

 

Náhradníci

 Pěvecký sbor Gymnázia  Jakuba Škody

 Gymnázium Jakuba Škody, Přerov

 Věra Oščádalová

 Pueri gaudentes –  mužská  část

 ZUŠ Šimáčkova, Praha

 Libor Sládek

 Armonia

 ZUŠ Rokycany

 Alena Vimrová

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Přepnout – obsah
Přepnout – obsah
Přepnout – obsah
Přepnout – obsah
Přepnout – obsah
Přepnout – obsah
Přepnout – obsah

2014

I. kategorie, mužské:

Pueri gaudentes, Praha (Libor Sládek)

Páni kluci, Litoměřice (Václav Hanč)

 

I. kategorie, smíšené:

Divertimento, Praha (Tomáš Klima)

Smíšený pěvecký sbor AVE (Jakub Macek)

Puellae et Pueri, Nový Jičín (Karel Dostál)

Pěvecký sbor Gymnázia Havířov (Sylva Mokrošová)

Pěvecký sbor Gymnázia Strakonice (Marcela Miková)

Da capissimo, Rokycany (Alena Vimrová)

Canzonetta, Teplice (Květuše Martínková)

SPS Gymnázia Orlová (Petra Rašíková)

 

II. kategorie:

Vocalissimo, Praha (Petr Stratil)

Harmonie, Velké Meziříčí (Olga Ubrová)

Comodo, Chomutov (Marie Hánová)

SPS Gymnázia Frýdlant nad Ostravicí (Jan Lukša)

PS Gymnázia Rokycany (Vladana Poláčková)

Pěvecký sbor Gymnázia Jakuba Škody, Přerov (Kateřina Skácelová)

 

Náhradníci:

Chiavetta, Most (Eva Šimková, Věra Podzemská)

Sbor Gymnázia nad Alejí, Praha (Helena Brdičková)

Sbor Gymnázia, Nová Paka (Alena Lelková)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

2013

I. kategorie, dívčí:
Palora, Litovel (Marcela Barvířová)

I. kategorie, mužské:
Pueri Gaudentes, Praha (Libor Sládek)
Mužský sbor Sušice (Josef Baierl, Andrea Sušilová)

I. kategorie, smíšené: 
Divertimento, Praha (Tomáš Klima)
Besharmonie, Praha (Libor Sládek)
Song, Vsetín (Helena Kaločová)
Smíšený sbor Sušice (Josef Baierl, Andrea Sušilová)
Pěvecký sbor Gymnázia Strakonice (Marcela Miková)
Da capissimo, Rokycany (Alena Vimrová)
Puellae et Pueri, Nový Jičín (Karel Dostál)
Collegium Iuventum, Český Těšín (Leszek Kalina)
Garrendo, Frenštát pod Radhoštěm (Ivana Klvaňová, Petr Václav Michna)
Canzonetta, Teplice (Květuše Martínková)
N.T.C., Rumburk (Jana Honců)
Kos, Litomyšl (Milan Motl)
Basové G, Valašské Meziříčí (Jana Krcháková)

Náhradníci I. kategorie v pořadí:
1) Hudební sdružení Gymnázia Jihlava (Dagmar Němečková)

II. kategorie:
PS Gymnázia Rokycany (Vladana Poláčková)
SPS Gymnázia Orlová (Petra Rašíková)
Squadra Risonante, Hradec Králové (Matěj Ondřej Havel)

Náhradníci II. kategorie v pořadí:
1) Madrigal, Kadaň (Hana Ondráčková)
2) Pěvecký sbor Gymnázia Jakuba Škody, Přerov (Kateřina Skácelová)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Přepnout – obsah
Přepnout – obsah
Přepnout – obsah
Přepnout – obsah
Přepnout – obsah
Přepnout – obsah
Přepnout – obsah

Pomozte nám zlepšit náš web povolením cookies.